Media Blog

Ściąganie z sieci

Lipiec 30th, 2013

Pojawienie się Internetu jest niekiedy porównywane do wynalezienia druku. Nie ma w tym wiele przesady, gdyż w obu przypadkach dla wielu ludzi pojawiły się możliwości, o jakich do tej pory nie mieli pojęcia. Globalna sieć internetowa zawiera ogromne ilości wszelkiego rodzaju zasobów, których przybywa w każdej chwili. W sieci możemy znaleźć zarówno rzeczy mniej, jak i bardziej wartościowe, ale wielu jej użytkowników poszukuje przede wszystkim swoich ulubionych filmów oraz muzyki, którą mogą ściągnąć na własne urządzenia. Ściąganie plików na własny użytek jest dozwolone, o ile nie służy rozpowszechnianiu ich na szeroką skalę. Dzięki temu, miliony osób mogą cieszyć się najnowszymi filmami i płytami bez wychodzenia z domu. Oprócz nich, z sieci można również pobierać różnego rodzaju oprogramowania i narzędzia potrzebne do pracy oraz użytku domowego. Edytory tekstów, komunikatory, przeglądarki, programy graficzne i odtwarzacze multimediów, pomagają nam zarówno w pracy biurowej, pisaniu pracy, czy spędzaniu wolnego czasu na oglądaniu filmów i słuchaniu muzyki. Wiele z nich jest dostępnych w sieci bezpłatnie na specjalnych portalach z katalogami oprogramowań.

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

:mrgreen: :neutral: :twisted: :shock: :smile: :???: :cool: :evil: :grin: :oops: :razz: :roll: :wink: :cry: :eek: :lol: :mad: :sad:

RSS feed for these comments. | TrackBack URI

Tanie konta turbobit pobieraj bez limitów, prosto na swój komputer Najlepszy hosting plików konto premium za sms rapidgator za sms